مسئول هماهنگی بازارچه های مرزی
هادی حقیقی

    .
۱۳۹۸/۱۰/۲۸

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد:

انتخاب خراسان رضوی به عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع)

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی به عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) انتخاب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،محمد صادق براتی اظهار کرد: با توجه به اینکه خراسان رضوی همه ساله میزبان جمعیت زیادی از زائران خارجی در مراسم اربعین حسینی است، بنا به دستور استاندار وپیگیری های معاونت زیارت و نیز موافقت رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی در کشور؛ این استان به عنوان استان هدف و عضو ستاد مرکزی اربعین حسینی (ع) انتخاب شد.
وی افزود: هم‌اکنون با این ابلاغ مهم در تصمیم‌گیری‌های کلان ستاد اربعین حسینی (ع) سهیم هستیم و همچنین ضمن بهره‌مندی بیشتر از امکانات کشور در این استان، برنامه‌ریزی‌های مراسم ‌پایانی دهه صفر‌ خراسان رضوی هم در این چهارچوب لحاظ شده است.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به مزیت‌های دیگر این ابلاغ مهم، خاطرنشان کرد: خراسان رضوی به واسطه‌ وجود بارگاه مطهر رضوی علاوه بر پذیرایی از زائران افغانستانی کربلای معلی، مقصد زائران پاکستانی وارده به کشور در جهت عزیمت به عتبات عالیات بوده که با این تصمیم‌گیری مهم،  خدمات‌دهی به این زائران با مدیریت و کیفیت بهتری همراه خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان