مسئول هماهنگی بازارچه های مرزی
هادی حقیقی

    .
۱۳۹۸/۱۰/۲۹

استاندار خراسان رضوی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

نمایندگان دستگاه‌های اجرایی همراه با اختیارات لازم در کارگروه رفع موانع تولید شرکت کنند

استاندار خراسان رضوی گفت: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با گرامیداشت یاد و خاطره سردار بزرگ جبهه مقاومت افزود: سپهبد حاج قاسم سلیمانی با شهادتش اتفاق بزرگی از جلوه های همبستگی در کشور و منطقه به وجود آورد و با خلوص نیت، فداکاری و تدبیر خود موجب شد تا در دل آحاد مردم ایران و مردم مستضعف جهان جای پیدا کند.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کارنامه بسیار خوبی دارد و مدیران نیز تاکنون همکاری مناسبی برای رفع مشکلات موجود در بخش های مختلف داشته‌اند.
رزم‌حسینی به اهمیت اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تسهیل امور اشاره و تاکید کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید افرادی باشند که اختیارات لازم را دارا بوده و می توانند زمینه رفع مشکلات را فراهم کنند، اگر غیر از این باشد؛ هم وقت مردم گرفته می‌شود و هم سرمایه‌گذار خسته خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست دهیم تا موانع موجود در مسیر سرمایه‌گذاری را کمتر کنیم و شاهد رونق سرمایه‌گذاری در خراسان رضوی باشیم.
گفتنی است، استاندار خراسان رضوی پیش از تشکیل جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از محل کارخانجات ریسندگی، بافندگی و پوشاک «جامعه» واقع در جاده کلات بازدید به عمل آورد.

مشاهده گزارش تصویری در لینک زیر:
https://b2n.ir/798835


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۴۲۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پرتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان